Baksteen van goud voor Segesta Groep

ALKMAAR – De Segesta Groep uit Alkmaar is de winnaar van de Gouden Baksteen. Directeur Co Appelman nam het kleinood vorige week in ontvangst tijdens het Vastgoedsymposium dat in het DSB-Stadion werd gehouden.

De Gouden Baksteen is een initiatief van de Stichting Vastgoed Rapportage. Segesta is een projectontwikkelaar die de afgelopen jaren veel projecten heeft gerealiseerd in de regio. Zo was het bedrijf onder meer verantwoordelijk voor de restauratie van het voormalige pand van de Kamer van Koophandel. Ook in de nabije toekomst krijgt Segesta het druk, aldus Appelman die de Gouden Baksteen als de kroon op het werk ziet. ,,Dit staat symbool voor hetgeen wij in het verleden gerealiseerd hebben en in de toekomst nog zullen realiseren. Binnenkort zullen wij de herontwikkeling van winkelcentrum Hoefplan ter hand nemen en in Heerhugowaard zijn wij volop actief met de vernieuwbouw van winkelcentrum Middenwaard.’’ Dit winkelcentrum wordt uitgebreid met nieuwe winkels, woningen en een horecaplein. ,,En binnenkort zullen we de bouw van een nieuwe vestiging voor Media Markt/Saturn in Heerhugowaard ter hand nemen.’’